Samenvatting van module 22 uit 200% M&O. Titel: "Bedrijfsresultaat bij homogene massaproductie". Ook te gebruiken bij andere boeken / bedrijfseconomie. Bevat verwacht verkoopresultaat, verwacht bedrifjsresultaat, break-evenalayse, voor- en nacalculatie, verschillenanalyse enz.
Hoi! Mijn naam is Karlijn en ik ben 20 jaar oud. Momenteel zit ik in het derde jaar van de studie Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit. Daarnaast ben ik ook begonnen met het volgen van Rechten, daarbij zit ik nu in mijn eerste jaar. Ik ben met deze studie begonnen nadat ik tweetalig gymnasium heb afgerond.
Op mijn account zijn verschillende documenten verkrijgbaar, zowel voor het vwo/gymnasium als voor Bedrijfskunde. Daarnaast biedt ik ook studiehulp aan! Naast de diensten die al op mijn profiel staan is er vast meer waar ik je mee kan helpen, ook op het gebied van Bedrijfskunde. Stuur me vooral een berichtje!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.