Samenvatting van module 22 uit 200% M&O. Titel: "Bedrijfsresultaat bij homogene massaproductie". Ook te gebruiken bij andere boeken / bedrijfseconomie. Bevat verwacht verkoopresultaat, verwacht bedrifjsresultaat, break-evenalayse, voor- en nacalculatie, verschillenanalyse enz.
Hoi! Mijn naam is Karlijn en ik ben 20 jaar oud. Momenteel zit ik in het derde jaar van de studie Bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit. Daarnaast ben ik ook begonnen met het volgen van Rechten, daarbij zit ik nu in mijn eerste jaar. Ik ben met deze studie begonnen nadat ik tweetalig gymnasium heb afgerond.
Op mijn account zijn verschillende documenten verkrijgbaar, zowel voor het vwo/gymnasium als voor Bedrijfskunde. Daarnaast biedt ik ook studiehulp aan! Naast de diensten die al op mijn profiel staan is er vast meer waar ik je mee kan helpen, ook op het gebied van Bedrijfskunde. Stuur me vooral een berichtje!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
Super hulp bij het studeren en bespaart veel kostbare tijd.
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.