Om op de HvA het vak Communicatie en Merk te halen moet je aan een deze leerdoelen kennen. De stof uit de leerdoelen komen uit de boeken Kiezen voor Communicatie (Hoofdstuk 1, 2, 3, 4, 5, 6 en 7) en Marketing communicatie strategie (1.1 en hoofdstuk 6)
(online) marketing beroepsoriënterende stage campagne management campagnemanagement communicatie en merk corporate communication cross cultural communication digital branding digitale communicatie draagvlak en communicatie media en maatschappij merkreputatie onderzoek: communicatieonderzoek online marketing organisatiekunde strategische marketing voorbeeld essay hva channel management strategisch management paper 2020
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Knoowy is zeker aan te raden. Het is goedkoper dan andere platforms.
Zeker de moeite als je een groot vak op het nippertje niet helemaal rond zou krijgen.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.