Samenvatting van het vak vloeiendheidsstoornissen van de opleiding Logopedie. Vak is gegeven in blok 8 van jaar 2. Dit is een samenvatting van alle colleges en is een goede voorbereiding op het tentamen.
articulatie/taal audiologie ebl neurologie neurologische spraak-, taal- en slikstoornissen onderzoeksvaardigheden onva onva slikken spraak spraakstoornissen spraaktaalstoornissen taal taal en articulatie taal/articulatie tos taal ontwikkeling stoornis vloeiendheidsstoornissen
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
De documenten zijn duidelijk en goed samengevat. Het is fijner leren dan vanuit het boek.
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Prima samenvattingen van veel verschillende vakken die je goed kunt gebruiken.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!