Een samenvatting van het boek inleiding in de pedagogiek van Annemarie Becker, H1 t/m H4 en hoofdstuk 7.
alo bewegen buiten de gymles 1a bewegen buiten de les biomechanica de ontwikkeling van het kind ehbo lgf minor bewegingsagogiek psychologie van de adolescentie pyschologie van de adolescentie sbg1 sbg2 sport bewegen en gezondheid 1 sport bewegen en gezondheid 2 sport bewegen en gezonheid sport, bewegen en gezondheid sportmarketing sportvaardigheden vissb vlp1b vlv1a voltijd leraar lichamelijke opvoeding voortgezet onderwijs 1 a voltijd leraar primair onderwijs 1 b vspst
Knoowy is heel handig om te gebruiken. Zeker aan te raden.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.