Samenvatting boek 'Internationale economie in het nieuws' van Paul van der Cingel. ISBN: 9789059317086. Samenvatting omvat hoofdstukken 1 t/m 6.
communicatiewetenschap communicatiewetenschap en onderzoek communicatiewetenschap: publieksonderzoek en publieksgerichtheid economie economie in het nieuws journalistiek media & religie onderzoek online sociaal mediaplan politiek politiek: politiek en samenleving in het nederland van de twintigste eeuw politiek: politiek in europese context politiek: rechtsstaat en democratie sco sociaal-culturele ontwikkelingen sociale-culturele ontwikkelingen: de nederlandse situatie sociale-culturele ontwikkelingen: media en religie zorg
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Knoowy heeft mij geholpen om aan samenvattingen te komen, zodat ik tijd bespaar door het zelf niet te hoeven maken.
Een goede keuze voor samenvattingen. Je bespaart tijd en energie.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Prima website waar veel kennis te vinden is. De website heb ik gevonden door te zoeken naar samenvattingen.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.