Het is een samenvatting van LIPS van het jaar 2026. Het is een combinatie van nederlands en engels. vaak is het zo dat de zaken die uit de ppt komen in het engels zijn en de aanvullingen en extra uitleg in het nederlands.
Ik was een studente Toegepaste Psychologie in het verkort traject aan Thomas More - Antwerpen (hier staan ook nog samenvattingen online op mijn pagina), als vooropleiding heb ik maatschappelijk werk aan UCLL - Hasselt gedaan.
Ik heb het schakeljaar psychologie aan de KUL voltooid en nu ben ik verder aan het gaan in de master klinische psychologie volwassenen en ouderen met als keuze psychopathologie.
Zijn er vragen of opmerkingen bij de leerstof mag je me gerust een berichtje doen!
biologie functieleer deel 1 functieleer, deel 1 functieleer, deel 2 gedragstherapie health psychology part 2: biopsychological interactions human biology inleiding tot de algemene ziekteleer inleiding tot de wijsbegeerte lessen in de psychologie voor de samenleving (lips) menselijke biologie en ziekteleer methoden van het wetenschappelijk onderzoek deel 2 methoden van het wetenschappelijk onderzoek, deel 1 methoden van wetenschappelijk onderzoek neuropsychology and psychopharmacology ontwikkelingspsychologie deel 1 ontwikkelingspsychologie, deel 2: adolescentie tot late volwassenheid preventie: kinderen en jongeren psychologie van individuele verschillen, deel 2: persoonlijkheid psychopathologie en psychiatrie psychopathologie en psychiatrie kinderen en jongeren, deel 2 sociale psychologie sociologie statistiek wijsbegeerte
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Goed voor als je een samenvatting nodig hebt of de leerstof niet zo goed snapt, maar ook voor als je bijles nodig hebt.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Altijd tevreden over Knoowy! Reeds vele samenvattingen gedownload maar ook geüpload.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.