Dit is een samenvatting van het boek "Inleiding tot de marketing" van Bronis Verhage. Hierin zijn Hoofdstuk 1 (paragraaf 1.1 t/m 1.4), H4, H6 (zonder paragraaf 6.4), H7 (zonder paragraaf 7.3 en 7.4), H8, H10 (zonder paragraaf 10.7) en H11 (zonder paragraaf 11.2.2). Er zitten een paar figuren uit het boek bijgevoegd, soms is er alleen verwezen naar de bladzijde in het boek.
Online kun je studenten helpen met notities en samenvattingen terwijl je niet meer echt naar je samenvatting hoeft om te kijken. Het past goed bij je studie en je kunt tegelijk wat bijverdienen!
Deze site is een uitkomst als samenvatten niet je sterkste punt is. Zeker als je moet leren voor toetsen kun je hier alle nodige info vinden. Win-win.
Bij Knoowy vind ik notities van vakken die mij helpen bij het leren.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Werkt prima, gelijk downloaden en geen ingewikkelde procedures. Heel fijn!
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Makkelijke site om veel samenvattingen en verslagen snel te vinden.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?