Hoofdstuk 5 van geschiedenis in de 2e klas vwo gaat over de tijd van ontdekkers en hervormers (periode 1500-1600), ook wel bekend als de Renaissance en het begin van de vroegmoderne tijd.
aardijkskunde aardrijkskunde algemene economie bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels english frans geschiedenis godsdienst m&o m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands profielwerkstuk wiskunde wiskunde a wiskunde b
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Je spaart enorm veel tijd uit door gebruik te maken van deze samenvattingen!
Downloaden maar! Goede site met goede documenten. De prijs wordt aangepast o.b.v. de beoordelingen.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Werkt prima, gelijk downloaden en geen ingewikkelde procedures. Heel fijn!