16/20 behaald met deze samenvatting. Bevat alles van slides, boek en notities. Prof: Patricia Everaert en Jan Verhoeye. Leer vooral de principes en probeer met het MAR te studeren. Succes!
accounting bank en financiewezen economie b fysica innovation management operations research productietechnologie risk management strategisch management
Nadat ik Knoowy ontdekt heb, ga ik regelmatig op zoek naar eventuele bruikbare samenvattingen! Heel erg handig!
Zeker de moeite als je een groot vak op het nippertje niet helemaal rond zou krijgen.
Ik verkoop samenvattingen om andere studenten te helpen en tegelijk wat bij te verdienen.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Gemakkelijke website voor samenvattingen te vinden aan een klein prijsje.
Prima database om studiemateriaal uit te halen, goed toegankelijk, eenvoudig zoeken.
Uitgebreid aanbod en zeer gebruiksvriendelijk! Al meerdere malen gebruik gemaakt en zoals steeds tevreden.