Mijn visiestuk van jaar drie. Deze heb ik gemaakt ter voorbereiding op het assesment LIO-start/BP2-gesprek. Het visiestuk bestaat uit vier hoofdstukken en een nawoord.
Ik heb de lerarenopleiding Nederlands afgerond aan de Hogeschool van Amsterdam. Op dit moment ben ik bezig met de Pabo op Inholland
bo5 grammatica 1 intertekstualiteit jeugdliteratuur landelijke kennisbasis toets leesdidactiek fictie en zakelijke teksten literatuur en vertellen literatuurgeschiedenis middeleeuwen literatuurgeschiedenis nieuwere letterkunde literatuurgeschiedenis renaissance poëzie- en proza-analyse poëzie-analyse proza-analyse schrijven slb/assesment lio-start spellen en grammatica 1 taalkunde/taalwetenschappen taalwetenschap tweedetaalverwerving vakdidactiek 1 vakdidactiek 2
Prima ervaring, vlotte betaling, alles vlot kunnen downloaden Zeker voor herhaling vatbaar.
Knoowy is heel handig om te gebruiken. Zeker aan te raden.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.