Kunstwetenschappen, Beeldende kunsten en architectuur op UGent.
Tweedejaarsvak: Architectuurgeschiedenis 2
Alle notities uit de slides met aanvullende notities uit de les, met de foto's uit de slides en quotes uitgetypt. Zowel de hoorcolleges als de werkcolleges. Het boek van William J.R. Curis wordt gebruikt als rode draad doorheen de lessen.
Schooljaar: 2023-2024, vak gegeven door Johan Lagae.
Ik heb eerst Journalistiek gestudeerd op Thomas More Mechelen (2018-2021). Nu studeer ik nog Kunstwetenschappen, Beeldende kunst en architectuur, verder op de Universiteit Gent (2021-...).
19de-eeuwse kunst: capita selecta architectuurgeschiedenis 2 capita selecta: moderne kunst fashion and textiles geschiedenis van de beeldende kunsten in de nederlanden ii geschiedenis van het moderne theater historiografie van de kunstwetenschappen: inleiding inleiding tot de voornaamste moderne literaturen kunsteconomie media-archeologie van beeldstrategieën muziekgeschiedenis tot 1750 overzicht van de beeldende kunsten 1300 tot 1789 overzicht van de beeldende kunsten 1789 tot heden overzicht van de historische kritiek
Betrouwbaar platform om kwaliteitsvolle samenvattingen te vinden en een aangename en gemakkelijke website om te gebruiken
Het uploaden en verkopen van mijn documenten verloopt altijd super vlot, alles word eigenlijk al door Knoowy geregeld! Leuk dat medestudenten ook iets aan mijn documenten hebben!
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Een handige site voor het aankopen van samenvattingen voor examens.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.