Bordspel en puzzelboekje over de presidenten van de Verenigde Staten. Het puzzelboekje bevat 7 uitdagende puzzels, 3 kleurplaten en alle antwoorden. Het spel \'Race naar het Witte Huis\' leidt de kinderen langs de 45 presidenten van de V.S. Het spel is simpel te lamineren en verder heb je niet meer nodig dan een dobbelsteen en enkele pionnen. Vanaf groep 6.
Na vele jaren voor de klas in het basisonderwijs, nu met pensioen.
Maar tegenwoordig maak ik nog veel lesmateriaal voor het regulier basisonderwijs en voor meer- en hoogbegaafde kinderen. (Plusklas, enz.)
Website: http://webje.yurls.net/
Nieuwsbrief: https://laposta.nl/f/ssrbykytjbxq
aardrijkskunde aardrijkskunde, biologie ak biologie burgerschap cultuur dierkunde divers feest geschiedenis geschiedenis, aardrijkskunde geschiedenis, maatschappijleer gs levensbeschouwing lezen muziek natuur nederlands science sinterklaas spelling sport sterrenkunde taal technisch lezen
Handige bron om samenvattingen te vinden, vorige beoordelingen helpen hier zeker bij!
Tijdens mijn studie aan de Arteveldehogeschool en KU Leuven heb ik opdrachten gemaakt die ik nu via Knoowy deel met andere studenten.
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Gebruik het! Knoowy heeft een uitgebreid en divers aanbod en het scheelt je veel tijd met leren.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Gebruiksvriendelijke, overzichtelijke site. Makkelijk te raadplegen en goede zoekfunctie.