Een samenvatting over paragraaf 4.3, 4.4 & 4.6 van het 1e klas boek Memo TTO. Deze samenvatting is gemaakt uit een eersteklasser van het niveau TTO.
Mijn naam is Max en ik zit momenteel in 5VWO (jaar 2024-2025). De afgelopen 5 jaar heb ik hoge cijfers gehaald (gemiddelde's van elke jaren zijn: 7.9, 8.6, 8.6, 8.6, 8.7), en dit is mij vooral gelukt omdat ik, elke keer, voor iedere toets een uitgebreide samenvatting gemaakt heb. En deze documenten, boordevol met kennis, wil ik graag met jullie delen!
Kijk vooral rond op mijn profiel:-) En als jullie nog vragen hebben, mail me dan vooral op het volgende e-mail-adres: [email protected]
Groetjes,
Max
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Juiste plek voor een goeie voorbereiding op je komende toets.
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Zeer goed in gebruik en betrouwbaar. Zelf zou ik er ook samenvattingen op plaatsen.
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
Bespaart héél veel opzoekwerk en stress ook zeer overzichtelijk en gebruiksvriendelijk.