Uitwerking van de hoorcolleges over de tentamenstof van Reflectie op de gezondheidswetenschappen. Colleges op basis van het boek: Wat is wetenschap (geschreven door Edwin Koster) Met voorbeeldvragen uit de colleges (komen ook terug in het tentamen!). Ook staan er in de samenvatting verschillende tips voor de opdracht over Reguliere en Alternatieve Geneeswijzen. Deze tips en de stukjes over argumentatie zijn geen tentamenstof!
epidemiologie en biostatistiek 1 geriatrie & veroudering geriatrie en veroudering gezondheid, zorg en wetenschap gezondheidscommunicatie immunologie infectieziekten & toxicologie kwalitatief onderzoek medische sociologie neuronale en hormonale regulatie policy, management and organization in international public health preventie reflectie op de gezondheidswetenschappen reflectie op gezondheidswetenschappen
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Knoowy is een goede website. Het heeft veel aanbod en het werkt fijn.
Als student voor de examencommissie besparen samenvattingen mij een heleboel opzoekwerk!
Het is heel fijn om via Knoowy extra ondersteuning te hebben bij het studeren door middel van samenvattingen van de lesstof.
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Knoowy is een top site waar je veel samenvattingen op kan vinden.
Snel, betrouwbaar, veel aanbod van samenvattingen. Goed en duidelijk weergegeven.