Dit is mijn portfolio van Cultuur beleven. Bij deze opdracht moesten we verschillende voorstellingen en musea bezoeken. Daarnaast moest je hierover een samenvatting geven en beargumenteren dat bepaalde kerndoelen hierin terug te vinden waren. Voor dit portfolio heb ik een 10 gekregen! Vandaar dat ik hem deel, zodat je hier wellicht een houvast aan kan hebben als jij bezig gaat met je opzet voor dit portfolio.
Ik ben Evelien en ik ben 23 jaar oud. Ik ben afgestudeerd als MBO Verpleegkundige en doe momenteel de opleiding HBO leerkracht basisonderwijs (pabo) op Windesheim in Zwolle.
Ik vind het super leuk om bijles te geven en heb hier ook al ervaring mee. Momenteel help ik vooral studenten die de toelatingstoets natuur en techniek voor de pabo willen halen.
Heb je interesse in bijles of hulp nodig bij je opdrachten van de pabo, stuur me dan een berichtje!
aardrijkskunde bewegingsonderwijs cultuur beleven dcbo levensbeschouwing en godsdienst engels geschiedenis geslaagde praktijkscriptie pabo windesheim - voldoen aan leerling verwachtingen handschriftontwikkeling en schrifteducatie kennisbasis nederlands leraar basisonderwijs muziek natuur en techniek nederlands nederlands 1 ontwikkelingspsychologie, pedagogiek pedagogiek rekenen rem wereldoriëntatie
De samenvattingen zijn goed om te gebruiken als je te laat bent met leren of slecht bent in samenvatten.
Een goede site voor samenvattingen en leren. Ik kan iedereen aanraden om deze site te gebruiken.
Soms koop ik meerdere samenvattingen over 1 boek. Dit helpt mij als ik onvoldoende tijd heb om het hele boek te lezen en zelf geen samenvatting kan maken.
De website is gebruik vriendelijk, je krijgt meteen de samenvatting na de betaling. Aanbevolen!
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Knoowy is heel handig om te gebruiken. Zeker aan te raden.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.