Hoi deze samenvatting gaat over tijdvak 7 van geschiedenis met de volgende paragrafen: §7.1 de eeuw van de verlichting, §7.2 de slavernij in de koloniën §7.3 verlichte ideeën in Nederland van de uitgever Feniks. De eerste paragraaf gaat het vooral over verlichte denkers, rationaal optimisme en verlicht absolutisme ook is er een stukje met alleen maar namen vraag even aan je docent of je die ook moet kennen. Bij de tweede paragraaf gaat het over een stroming die de slavernij wilt afschaffen en de trans-Atlantische slavenhandel. Bij de laatse paragraaf gaat het over allerlei revoluties en daar wordt heel veel oorzaak/gevolg gebruik zodat je verbanden kunt leggen EN EEN VOLDOENDE HAALT VOOR JE PROEFWERK!! SUCCES!!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Weer een goede ervaring met Knoowy. Makkelijk en snel een nette samenvatting.
Ik vind Knoowy erg handig om samenvattingen van mijn opleiding te kopen.
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Het is een fijne en uitgebreide website met helpende documenten en samenvattingen!
Betrouwbare website. Helpt me goed bij het studeren en herhalen.
Knoowy werkt heel goed. Ik kon de inhoud direct downloaden na betaling.