Een samenvatting van het boek Concepting van Jan Rijkenberg én het boek Basisboek Crossmedia Concepting van Indira Reynaert en Daphne Dijkerman.
Ik ben derdejaars Media, Informatie & Communicatie student aan de Hogeschool van Amsterdam.
bedrijfseconomie beïnvloedingspsychologie cinematografische elementem contentmanagement digitale media: concept en marketing inleiding marketing marketing media en maatschappij: landschap mediaconcepten theorie 1 medialandschap mediamarketing: online mediapsychologie mediarecht en -ethiek mic ondernemerschap onderzoek & spss onderzoek: pretesting online marketing online media populaire cultuur en media populaire cultuur en media samenvatting 50% recht in de creatieve industrie social media marketing theorie 1 trends in de av sector
Een echte aanrader! Je vindt er heel wat nuttige samenvattingen!
Aan te raden! Goedkoop en snel! Het aanbod is heel goed en je kan je favoriete personen volgen.
Handig te gebruiken bij het leren en er is veel aanbod op de website.
Knoowy is een zeer goed platform voor samenvattingen en ik zou het aanraden.
Betrouwbaar platform om kwaliteitsvolle samenvattingen te vinden en een aangename en gemakkelijke website om te gebruiken
Super handig als je weinig tijd hebt. Samenvattingen zijn makkelijk te vinden en keuze is groot.
Knoowy neemt toch wel wat stress voor de examenperiode weg. De samenvattingen geven een goede houvast bij het studeren waardoor je zekerder wordt van jezelf bij het studeren. Ideaal voor wie in tijdsnood zit of gewoon een extra overzicht wil hebben van het vak.
Knoowy is voor mij de perfecte service om een centje bij te verdienen! Die samenvattingen moet ik sowieso maken, dus waarom ze niet uploaden en wat bijverdienen?