Samenvattingen van het studieboek bestuursrecht in het awb tijdperk - G.A.C.M. van Ballegooij, T. Barkhuysen koop je op Knoowy om betere cijfers te halen voor uw examens.
Bestuursrecht in het Awb-tijdperk compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door G.A.C.M. van Ballegooij en T. Barkhuysen. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploaden
Het boek Bestuursrecht in het Awb-tijdperk van auteurs Barkhuysen, van den Brink, Kruif, den Ouden, Schuurmans en Tjepkema leert studenten over het gehele vakgebied van het bestuursrecht. Het bestuursrecht beschrijft hoe besturen kunnen ingrijpen bij openbare rechtsorde. Bestuursrecht wordt ook wel administratief recht genoemd. Het boek is een introductie voor hbo en universitaire studenten, met name in de bachelorfase van de opleiding Nederlands recht. Het boek is prettig geschreven. Samenvattingen kunnen je helpen in combinatie met het boek de stof te overzien, want het boek bevat meer dan 800 pagina's stof.