Ik heb in het middelbaar wetenschappen-wiskunde gestudeerd. Momenteel studeer ik farmacie in Gent, dus chemie en biologie in het middelbaar zijn voor mij al basis. Ik help graag mensen die problemen hebben. Ik help je graag op jouw manier, op jouw ritme. We herhalen zolang het nodig is totdat je het perfect kan. Bovendien ben ik ook een aangename persoon om mee te werken.
Nederlands
Ik vind Knoowy de max! Door de hulp van andere studenten kan ik mijn examens makkelijker halen.
Via Knoowy kan ik makkelijk in contact komen met studenten die hulp nodig hebben. Met bijles kan ik hen te hulp schieten.
Het aanbieden en verlenen van studiehulp is zeer goed verlopen, ik ben blij dat ik anderen kan helpen!
Jullie website is top! Het heeft me al veel geholpen. Zeker omdat ik thuis studeer!
Fijne website voor elke student die hulp nodig heeft bij het leren.
Ik ben niet altijd zeker van de grammatica van mijn verslagen die ik moet maken tijdens de studie. Daarom laat ik ze via Knoowy nakijken door andere studenten.
Online kun je studenten helpen en tegelijk je tijd flexibel indelen. Het past goed bij je studie.
Knoowy helpt op twee manieren: ik kan wat bijverdienen en tegelijk worden andere studenten geholpen met hun studie.